Alt Text

Poislio pirtis
17,4m2 - 23 600 eurų

BENDRAS APRAŠAS
Pagaminam pilnai įrengtą pirtį. Išmatavimai: išorė 6,3 m x 3,56 m, vidus 17,4 m².
Pirtis, įskaitant visas smulkias medines konstruktyvo detales, pagaminta iš kalibruotos medienos ir faneros, klijavimo būdu, jungiant i vieną korpusą. Tokiu būdu statinys gaunasi patvarus, sandarus, pasižymintis ilgalaike medine konstrukcija, atsparus transportavimui, atmosferos poveikiams ar kitiems deformacijos veiksniams.
Konstrukcijos šiluminės izoliacijos tarpą sudaro 200 mm storio akmens vata (“Parok extra plius), kuri sudėta persluoksniavimo būdu ‘50-100 -50. Tai užtikrina ir nedidelio šilumos izoliacinio sluoksnio efektyvumą.
Vidaus garo izoliacijos plevelė armuota šilumą atspindinčiu paviršiumi.
Bendras namuko sienos konstrukcijos storis yra 335 mm.


NAMUKO APDAILA
Išorė:
Stogas ir galinė siena yra dengtos tamsiai pilkos spalvos 0,5 mm storio skardos danga (“Classic).
Fasadas dengtas 20 x 120 mm maumedžio dailylentėmis, kurios yra sumontuotos vertilkaliai ir sutvitintos nerūdijančio plieno vinutėmis.
Dugnas dengtas tekstiline plėvele ir tinklu nuo graužikų.
Lauko LED apšvietimas yra dviejų zonų ( iš šonų ir priekio).
Lauke sumontuotas vienas kištukinis lizdas.
Vidus:
Poilsio zonoje sienų ir lubų apdaila yra iš 20 x 140 mm šiaurinės eglės dailylentčių. Jos padengtos eko linų sėmenų pagrindo dažyve, baltos spalvos, kuri neslepia medžio struktūros ir jo natūralumo.
Grindų pagrindas yra suformuotas iš 9 mm + 9 mm storio fanieros plokščių, sumontuotų klijuojant ir sluoksniuojant . Apdaila yra iš natūralaus medžio parketlentčių.
Šilumos palaikymui žiemos metu yra įrengtas grindinis infra raudonųjų spindulių šildymas (reguliuojamas termostatiniu davikliu ant sienos).
Poilsio zonoje yra įrengta mini virtuvė – trys spintelės, stalviršis su įmontuota kriaukle ir maišytuvu bei viena pakabinama spintelė (nuotraukose dar nėra, šiuo metu montuojama).
Pirties ir dušo zonos:
Pirties sienų ir lubų apdaila yra iš 18 x 120 mm juodalksnio dailylentčių. Gultai yra taip pat iš juodalksnio medienos.
Dušo zonoje apdaila yra iš keraminių plytelių.
Grindų pagrindas yra iš 18 mm storio, drėgmei atsparių faneros plokščių, dengtų hidroizoliacija. Suformuotas nuolydis vandeniui nutekėti į trapą,. Čia yra įrengtas šalto vandens išvadas pirties zonai plovimui. Grindys yra apdailintos akmens masės plytelėmis.
Įėjimo į pirtį ir dušą durys yra iš tamsinto grūdinto stiklo.
Dušo sienų ir grindų pagrindas yra iš 18 mm storio drėgmei atsparių faneros plokščių, padengtų hidroizoliacine danga ir apdailintų keramikos plytelėmis. Lubos yra iš šiaurinės eglės balintų dailylentčių.
Pirties viduje įrengtas dviejų zonų apšvietimas (bendras ir po gultais).
Pirties pečius yra malkinis su panoraminiu stiklu, kurenamas iš poilsio zonos.
Tualetas :
Sienų ir lubų apdaila yra iš 20 x140 mm šiaurinės eglės dailylentčių, kurios padengtos eko linų sėmenų pagrindo dažyve, baltos spalvos. Grindys yra iš keraminių plytelių, durys - iš natūralios ąžuolo faneruotės su stiklu.
Daiktų spintelė yra kampinė su kriaukle ir maišytuvu. Virš kriauklės taip pat yra įrengta kampinė spintelė su veidrodžiu. Tualete įrengta LED apšvietimo lempa.
Kita:
Langai ir įėjimo durys yra tamsiai pilkos spalvos iš abiejų pusių. Lauko durų vyriai paslėpti į rėmo konstrukciją, kad iš išorės nesimatytų viengubo stiklo paketo. Lango konstrukcijos ir stiklo paketo gamintojas yra “Megrame.
Poilsio zonos spintelėje po kriaukle sumontuotas momentinis karšto vandens šildytuvas. Esant didesnio karšto vandens poreikiui, tualeto zonoje yra padaryti įvadai didesniam vandens šildytuvo pajungimui.
Ventiliacija yra įrengta poilsio, tualeto, dušo ir pirties zonuose.